!!

Внимание!!!

Спасибо, что читаете наш форум. После регистрации делать это будет удобнее(в том числе без рекламы)
- Залогиниться с помощью аккаунта соцсети

Если с регистрацией возникают проблемы, то обращайтесь через меню Контакты

Автор Тема: Это просто адский треш. Пиво пошло лошить по второму кругу. Красавчик!  (Прочитано 1521 раз)

Оффлайн Сергей Горбачевский

• Administrator
  • Обычный человек, ветеран движения
  • Лайков: 5631
  • 18 июля день освобождения Киевстар!
    • Награды
Мне на днях рассказывали, что Киевстар научился подписывать на платную херню даже своих сотрудников. Своим, правда, возвращают в двойном размере.

А сегодня случилась просто трешевая история - Киевстар подписал по второму кругу Юлию Бурковскую, симпатичную журналистку и медийную персону.

Вот, что она пишет:

ВПЕРШЕ В ЖИТТІ ХОЧУ СУДИТИСЯ.

Бо розумію, що дружні зустрічі і з‘ясування дають тимчасові та індивідуальні рішення, тим часом масштаб оборудки вражає.
Цікава арифметика! 72 копійки з кожного абонента щодня - це скільки накапає київстару за рік?

Давай, Kyivstar, давай! Раніше нас просто мали за худобу, надаючи дуже цінні «інфопослуги», які ми невільно замовляли натискаючи на випалому за нашим довільним пошуком сайті кнопку «далі» або «детальніше». (Тепер ми ще й не можемо відмовитися від цієї «послуги» (вам у смсці надвечір приходить інтэрэсний факт про Україну), навіть затято надсилаючи слово СТОП на запропонований номер.

«Услуга мутітса, лавешка крутітса!» - ви ніколи не знаєте, коли знов ви «замовили» «інфо-послуги», а слово «стоп» тепер дає технічний збій😉

«Виникла помилка: ви не можете викреслити себе з нашого списку лохів, і муситимите платити, скільки ми скажемо. Бо альтернативи не особо, а суди у нас - не для лохів!».

І це я зустрічалася з президентом Київстар, і купа нормальних і адекватних менеджерів намагалися вирішити мою проблему. Але система заточена таким чином, щоб унеможливити будь-які спроби опиратися руці, що нишпорить в твоїй кишені.

Хто першим дасть вірну відповідь на приклад з початку посту - тому поповню номер НЕ київстар на 200 грн - саме стільки з мене колись зняло в перший день корисиування айфоном, доки я не розібралася з налаштуваннями.
Всем добра!

• Administrator
    • Награды
Вот здесь ссыль на обсуждение. Юля обещает больше не идти на сепаратные договорённости. Посмотрим.
Всем добра!

Оффлайн sondercommander

• Обычный человек, из наших
  • **
  • Лайков: 63
    • Награды
Вот здесь ссыль на обсуждение. Юля обещает больше не идти на сепаратные договорённости. Посмотрим.
Хаха. Хотел отключить промо, хер )

• Administrator
    • Награды
Там похоже, что и Петьки в Киеве нет, а без него Киевстар - стадо безвольных баранов, делающих вид, что ничего не происходит. Мол само рассосётся. Хуй, мальчики и девочки. Пора определяться!
Всем добра!

Оффлайн lyblypivo

• Обычный человек, из наших
  • **
  • Лайков: 103
    • Награды
Зараз через масову заміну старих  сімок на сімки 4G, Київстар через свій Промо, який вискакує після активації нової сімки, відіб'є ліцензії за 1800 і 2600. Мені на контрактний номер 3 рази вискакувало це сране Промо, хоча всі рази вибирав відключити його. А тітка на 30 грн. попала і відправка Стоп не допомагала, тільки через дзвінок оператору допоміг, і то відключили через 3 дні, але правда за ці 3 дні кошти вернули.

• Administrator
    • Награды
Зараз через масову заміну старих  сімок на сімки 4G, Київстар через свій Промо, який вискакує після активації нової сімки, відіб'є ліцензії за 1800 і 2600.
Пивасик об этом прекрасно осведомлён, но деньги не пахнут.
Всем добра!

• Administrator
    • Награды
Продолжение следует. Юля пишет:

ВІДДАМ свою новеньку камеру GO PRO hero 5 розчарованому абоненту Київстар

Порадите, на який номер перейти? Цікавить повсюдний інтернет.

Серед 26 млн абонентів «Київстару» колись був і мій покійний тато, і я щоразу згадую, як він схоплювався на звук смски, вдягав товсті окуляри, і на витягнутій руці вдивлявся в стару нокію: «От біда! - казав, – знов щось натис не те, Юль, подивись, бо з‘їда всі гроші, навіть мамі подзвонить не можу!»

Минули роки. Та чи бувало у кого, як оце в мене: живеш собі, хліб жуєш, аж тут помічаєш, що з твого мобільного рахунку кудись непомітно діваються кровні гривеньки?

Може в тебе, як і у мене, загострився сомнамбулізм, і уві сні ти підписався на смс-анонси, припинити які можна лише словом «стоп» на вперше бачений короткий номер?.. тоді дочитай до кінця, в мене є пропозиція конкретно до тебе!

Я, звісно, гуманітарно-емоційна, недосвідчена, технічно не підкута... але навіть мого скромного розуміння про правила надання послуг вистачає, аби запідозрити: а чи не шахрайство це національного масштабу?

Минулого року я, було, ходила до цілого ̶ф̶е̶о̶д̶а̶л̶а̶ президента компанії, і з запальним азартом «відкрила йому очі» на оборудку, що дозволяє контент-провайдеру безперешкодно нишпорити у нас по кишенях, без дозволу видзьобуючи по гривні-іншій щодня.

Пан Президент респектабельно покивав, вирішив проблему і... тепер маємо халепу, коли вже й по інтернету лазити не обов‘язково, ussd-канал сам спливе на екрані і штучним своїм, примітивним інтелектом якимсь незбагненним робом забезпечить твою «згоду» на платні послуги. (Це у смартфонів, а яка там схема чекає на власників несмартфонів я хотіла б дізнатися, може, хто чув?..)

Самі «послуги» теж привертають увагу: скажімо, на мій номер з безлімітним інтернетом приходять короткі смски із загальновідомими фактами. Намагалася уявити, за яких умов я погодилася б платити за цей нав’язливий спам додатково 21 грн на місяць - і не змогла. Може, є хто, кому така інформація корисна, цікава або просто підніма настрій? Відпишіть у коментах!

О, щойно прийшов свіжачок! Насолодіться-но корисною інформацією, за яку з мене щойно зняло 72 копійки, а ви отримуєте цю розкіш на шару:
"Анонси України"
Туристичний сезон, під час якого можна піднятися на гору Говерлу, триває з середини травня до середини жовтня. Сходження на Говерлу, навіть при гарній погоді, вимагає хорошої фізичної підготовки. Також слід мати з собою відповідне спорядження та палатки.
Передплата "Промо меню".

Думаєте, я не намагалася відписатись? Так ні, вже відпрацювала навичку слати слово «стоп» куди велять. Аж гульк! - слово «стоп» заїло! Пишуть: вибачте, зараз стопнути не можемо, спробуйте пізніше! Ох, думаю, а раптом грошей вже на рахунку нема, потім плати пеню, штрафи за несплату...

І мені - чесно! - лінь боротися з вітряками. І мені - запевняю!- є чим зайнятись. Але щоразу, коли з мене знімає гроші, я шкодую, що тоді так і не глянула в татову стареньку нокію.

Я понишпорила по коморі в пошуках гідного призу, і око впало на неюзану п’яту гоупрошку, зараз вона коштує десь 12 тисяч . Я її подарую людині, яка детально розкаже, чому відмовилася від номеру Київстар, або поділиться оповіддю про зняття коштів за послугу, яку не було замовлено.

Треба репостнути ЦЕЙ ПОСТ, а також написати власну історію взаємин з Київстар у себе на сторінці, додавши тег #народукраїнипротикиївстар Бо поодинці вони нас лускають, як насіння, а от гуртом ми можемо їх подолати.

Згодом я і мої колеги-журналісти оберемо найприкрішу історію, і я віддам свою камеру автору поста.

Я знаю, що це не тільки Київстар. Я знаю, що юридично це – свавілля провайдерів через те, що оператори толерують їх шахрайство. Бо надприбутки з кріпаків (так, я про себе!) цікаві і оператору, і владі, яка так само чекає на дань зі своїх васалів.

ВАЖЛИВО! Адвокат радить нам убезпечитися від агресії корпорації і додавати наприкінці посту примітку:
Все вищесказане є моєю суб‘єктивною думкою і провина юридичної чи фізичної особи може бути доведена лише у суді.

Максимальний репост! Ми переможемо! Ми і є їх ресурс, настав час нам виставити свої умови!
#народукраїнипротикиївстар

Фейсбук
Всем добра!

Теги: